O nas

Jesteśmy firmą zbudowaną na fundamencie pasji i przyjaźni. Nasz zespół to dwie bliskie pary: Ewelina z Maćkiem i Piotr z Asią. Każdy z nas jest inny, ale to nasza różnorodność sprawia, że stanowimy spójną i harmonijną całość. W naszym podejściu do pracy łączą nas wspólne wartości i cel: dostarczanie usług najwyższej jakości. Jak puzzle, uzupełniamy się nawzajem, tworząc zgrany zespół, który potrafi stawić czoła wszelkim wyzwaniom.

Ewelina & Maciek

Ewelina i Maciek to para, która w naszym zespole stanowi prawdziwy fundament. Maciek, pasjonat wędkarstwa i specjalista od każdej śrubki, to osoba niezwykle kompetentna i wszechstronnie przygotowana. Jego podejście do życia i umiejętność komunikacji z ludźmi są niewycenione. Ewelina, jego żona, jest artystyczną duszą zespołu. Uwielbia uwieczniać chwile i piękno świata na zdjęciach, które później znajdują swoje miejsce w naszych social mediach. Jest również oazą spokoju, który przydaje się w naszym dynamicznym środowisku.

Asia & Piotrek

Asia i Piotr są siłą napędową naszego zespołu. Piotr, zafascynowany rowerem i świadomy ważności równowagi między pracą a życiem osobistym, to człowiek, który dodaje nam skrzydeł, ale również potrafi nas "przywrócić na ziemię". Asia, jego żona, to osoba pełna energii i ruchu. Jej dbałość o zdrowy styl życia i spokój wewnętrzny są inspirujące. Filolog z wykształcenia, dzieli się z nami i naszymi klientami swoją umiejętnością pięknego i skutecznego wyrażania myśli. Razem stanowią niezastąpioną część naszej firmy.

Copyright © 2024 House Boat & Odra