JB Golden Sky

2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój

Wymiary: 4,3 x 13,3 m

Powierzchnia: 57 m²

Wysokość: 2,5 m

Opis domku

Nowoczesny design spotyka funkcjonalność w modelu domku mobilnego JB Golden Sky, który otwiera przed Tobą nowe perspektywy i opcje. Taras, będący przedłużeniem wnętrza, oraz dachowy taras zapewniają poczucie wolności i przestronności. Dzięki izolacji z piany PUR, która obudowuje stalową strukturę, oraz systemowi ogrzewania podłogowego, możesz liczyć na stałą i optymalną temperaturę wewnątrz Twojego przenośnego domu, nawet gdy Cię w nim nie ma. Duże okna są nie tylko źródłem naturalnego oświetlenia, ale również optycznie powiększają przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły

Elewacja

Nowoczesny design domku mobilnego powstał dzięki połączeniu drewna z industrialnymi elementami. Drewniana elewacja nadaje ciepłego charakteru a aluminiowa Prefa oprócz długowieczności i swojej funkcji ochronnej przed korozją jest prestiżową wizytówką domku.

Taras

Duże, otwierane przeszklenie w szczycie zaprasza na zadaszony taras. To właśnie z tarasu możemy poddać się kontemplacji natury przy porannej kawie. Ale my pójdźmy dalej i wyżej bo tuż za rogiem schody poprowadzą Nas na taras na dach domku, gdzie znajduje się przestrzeń do własnej aranżacji.

Dach z tarasem

Dach domku, na którym znajduje się taras został zabezpieczony powłoką polimocznika, odpornego na wilgoć, działanie zarówno wysokich, jak i niskich temperatur, uszkodzeń mechanicznych, działanie substancji kwaśno-zasadowych, czy drobnoustrojów.

Okna 3-szybowe

Duże przeszklenie w szczycie domku stanowi źródło naturalnego światła oraz powiększa optycznie powierzchnię domu mobilnego. W całym domku wstawione są okna trzyszybowe pozwalające na zachowanie doskonałych parametrów izolacji cieplnej przy znaczących oszczędnościach na ogrzewaniu.

Liniowe oświetlenie LED

Kunsztu i charakteru wnętrzom nadaje oświetlenie liniowe LED z możliwością sterowania jasnością. Nastrojowość oświetlenia zwiększy komfort Twojego wypoczynku i wpłynie na przyjazną atmosferę w domku mobilnym.

System ścienny FIBO

Niezwykła odporność paneli ściennych FIBO umożliwia zastosowanie w najbardziej wymagających miejscach, jakimi są kuchnia i łazienka. To propozycja dla osób, które w swoim otoczeniu oczekują elegancji przy jednoczesnej praktyczności zastosowanych materiałów.

Rzut

Pomieszczenia

  • Salon z aneksem kuchennym: 17.1 m²
  • Łazienka: 3.9 m²
  • Sypialnia 1: 6,1 m²
  • Sypialnia 2: 5.1 m²
  • Taras na dachu: 48,64 m²

Galeria

Copyright © 2024 House Boat & Odra